Daily Archives: October 16, 2016

Vajza e anëtarit të “Elita 5”, Arif Ziberi, Elita Ziberi këndon LIVE hitin “Dashni” të Majk, si ju duket?.

Vajza e anëtarit të “Elita 5”, Arif Ziberi, Elita Ziberi këndon LIVE hitin “Dashni” të Majk, si ju duket?. #GrazziDaily Source: http://www.facebook.com/musicpromotevideos/videos/868696033239936/

Hahaha!!!

Hahaha!!! e ëmbël apo jo? 😍😍😍 vajza e Rezarta Shkurta, Hera 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Source: http://www.facebook.com/musicpromotevideos/videos/937031446406394/

Hahaha 😂😂😂 sa të lezetshëm!!!

Hahaha 😂😂😂 sa të lezetshëm!!! Source: http://www.facebook.com/musicpromotevideos/videos/966206860155519/

12 vjeçarja Shqiptare, Aulona Morina “çmend” të pranishmit në “Das Supertalent”!.

12 vjeçarja Shqiptare, Aulona Morina “çmend” të pranishmit në “Das Supertalent”!. Vokal mahnitës!!!. Vlerësojeni . Source: http://www.facebook.com/musicpromotevideos/videos/811074102335463/

EKSKLUZIVE: Teuta Krasniqi pranon shtatëzaninë e saj në emisionin “Natën” me Fatmir Spahiun: http://bit.ly/1QWGleu

EKSKLUZIVE: Teuta Krasniqi pranon shtatëzaninë e saj në emisionin “Natën” me Fatmir Spahiun: http://bit.ly/1QWGleu Source: http://www.facebook.com/musicpromotevideos/videos/878521002257439/

Co Jest Grane 24 Festival 18 czerwca – Park Królikarnia – Warszawa!

Co Jest Grane 24 Festival 18 czerwca – Park Królikarnia – Warszawa! Zagrają: Brodka Artur Rojek Ania Dabrowska Kortez Organek Krzysztof Zalewski Bilety kupisz tutaj: https://bilety.cojestgrane24.pl/cjg#/lp Source: http://www.facebook.com/EnergySoundSystem/videos/1093961030646954/

Si ju duket versioni i hitit “Na” nga Aida Doçi?

Si ju duket versioni i hitit “Na” nga Aida Doçi? 😊 Source: http://www.facebook.com/musicpromotevideos/videos/941658335943705/

HAHAHA widzieliście to?

HAHAHA widzieliście to? “Erazmus” podrywa policjantkę.. 😉 Source: http://www.facebook.com/EnergySoundSystem/videos/725746257468435/

Dua Lipa​ mëson Tim Lovejoy​ dhe @Simon gjuhën shqipe.

Dua Lipa mëson Tim Lovejoy dhe @Simon gjuhën shqipe. Source: http://www.facebook.com/musicpromotevideos/videos/1011491232293748/

David Guetta na Orange Warsaw Festival

David Guetta na Orange Warsaw Festival